Páčil by sa vám obklad z tehly, ktorá v sebe nesie príbeh?
Každá naša tehlička je jedinečná a zútulní váš priestor
Všetky objednávky nad 350 € doručíme zadarmo!
Akcia platí od 01. 12. 2021 do 28. 02. 2022

 

 

 

Hľadáte tehlové obklady, ktoré by boli

 

My v Rustikart ich máme!

 

Ponuka obkladov

 

 

 

 

 

 

 


 

Nevyrábame,

recyklujeme

Projekt Rustikart vznikol preto, aby sme uspokojili náročných zákazníkov, ktorí majú radi dizajnovú originalitu, nadčasovosť a je im blízke ekologické cítenie a recyklácia. Prakticky všetky naše tehličky vznikli z odpadu. Naše šikovné ruky poctivo chytili, očistili a zabalili každý jeden kúsok, ktorý máme v dielni. Výsledné dielo, ktoré si doma vytvoríte, nesie potom nielen ducha originality, ale aj precíznej ručnej práce a lásky.

 

 

 

 

 
 
 
 

Čo tehlička,

to príbeh

Najlepšie veci často vzniknú vďaka príjemným náhodám. Platí to aj v prípade projektu Rustikart. Naša pôvodná stavebnícka činnosť nás zaviedla na zberný dvor, kde sme natrafili na staré pálené tehly z demolácie domu. Svedomie a kreatívna povaha nám nedovolili ponechať tieto tehly napospas osudu. Začali sme uvažovať nad tým, ako ich čo najlepšie využiť. A tak prišiel nápad zrecyklovať staré tehly na originálny, jedinečný tehlový obklad.

 

 

Príbeh našich tehál

 

Originálne tehlové obklady do interiéru zo starej pálenej tehly.

 

 

 

 

 

 

 

Vidieť, chytiť, cítiť.

To je lepšie ako
pozerať si fotky

 

 

 

 

Zastavte sa u nás,
ste vítaní!

 

Rustikart je zameraný na individuálnych zákazníkov a interiérových dizajnérov. Ak premýšľate nad staronovými prvkami, potrebujete sa poradiť, chcete naživo vidieť kvalitu obkladu a chytiť si ho, ste vítaní! Naša prevádzka sa nachádza vo Veľkých Bierovciach. Pre lepšiu predstavu finálneho použitia našich produktov sme pre vás pripravili príjemný menší showroom.

 

  Originálne tehlové obklady do interiéru zo starej pálenej tehly.

 

 

 

 

Všetky objednávky
nad 350 € doručíme zadarmo!

 

Pre milovníkov vidieckych tehlových obkladov sme teraz pripravili lákavú akciu. Všetky objednávky v hodnote nad 350 € doručíme priamo k vám, zadarmo! Akcia platí od 01. 12. 2021 do 28. 02. 2022 a vzťahuje sa na dopravu v rámci celej Slovenskej republiky. Ak potrebujete pomôcť s výberom obkladu, neváhajte nás kontaktovať.

 

  Originálne tehlové obklady do interiéru zo starej pálenej tehly.

 

 

 

 

Potrebujete nám zavolať?

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela...
* - povinné polia