Kto sme

 

 

Páčia sa vám tehlové obklady?

Nám v Rustikart tiež!

 

 

 

 

Sme ako rodina,

ktorá vám rozumie

 

Naším hlavným podnikateľským smerom bolo a stále je stavebníctvo a kovovýroba. V snahe priblížiť sa k zákazníkom, ktorí hľadajú individuálne, autentické a tiež vidiecke prvky do svojich domovov, sme vytvorili spoločnosť Art Metal s.r.o. a projekt Rustikart. Náš kolektív funguje ako jedna veľká rodina, ktorá sa snaží každého zákazníka pochopiť a pomôcť mu nájsť to, čo práve hľadá. To platí aj v prípade originálneho tehlového obkladu, ktorý vieme prispôsobiť predstavám a želaniam zákazníka.

 

  Originálne tehlové obklady do interiéru zo starej pálenej tehly.

 

 

 

 

 

Originálne tehlové obklady do interiéru zo starej pálenej tehly.  

Uspokojíme náročných,

aj ekologicky cítiacich
 

Máme dobrý pocit z toho, keď sa starým veciam dáva druhá šanca a nájdu svoje nové využitie. Aj našim zákazníkom sa páči mať doma niečo staronové, tradičné, či vo vidieckom štýle. Tieto prvky vedia skvele skombinovať s modernými či s industriálnymi doplnkami a tak dávajú svojmu bývaniu nový rozmer. Tehlové obklady z našej dielne zútulnia interiér a uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky na dizajn, kvalitu, štruktúru či funkčnosť obkladu.

 

 

 

 

 

Tehla, s ktorou pracujeme, má

zaujímavý príbeh

 

Prečítajte si ho

Originálne tehlové obklady do interiéru zo starej pálenej tehly.
 

 

 

 

 

Poznáme hodnoty našich zákazníkov.

Sú podobné tým vaším?

 

 

 

 


 

Útulnosť
 

Tehlový obklad navodí v interiéri pocit útulnosti a pohody. Upúta, neruší, zahreje na duši a je ľahko kombinovateľný s ďalšími bytovými doplnkami.

 

 


 

Originalita
 

Každý kúsok je autentický, originálny a sám sebou. Naša výroba nie je sériová, ani automatizovaná. Zachováva pôvodného ducha starej tehly.

 

 


 

Tradície
 

Tehla je tradičný vidiecky prvok, ktorý sa vám ani po čase nezunuje. Tento prvok dokáže vytvoriť symbiózu aj s modernou domácnosťou a skvele ju doplní.

 

 


 

Recyklácia
 

Aj staré veci môžu byť funkčné a znovu použiteľné. Recyklované tehlové obklady šetria naše životné prostredie a majú dlhú trvácnosť.

 

 

 

 

Pozrite si našu kolekciu

 

Rustikálne obklady

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela...
* - povinné polia